ایجاد پلتفرم اشتراکی داده در هوشمندسازی کشاورزی

ایجاد پلتفرم اشتراکی داده در هوشمندسازی کشاورزی

ایجاد پلتفرم اشتراکی داده در هوشمندسازی کشاورزی

ایجاد پلتفرم اشتراکی داده در هوشمندسازی کشاورزی در نصر؛ توسط بخش خصوصی:

11 خرداد جلسه کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با حضور فعالان اصلی حوزه کشاورزی هوشمند تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در این جلسه ضمن بررسی سوابق عملکرد دولت و بخش خصوصی در سنوات گذشته، پیشنهادات گوناگونی برای تعیین نقشه راه کشاورزی هوشمند با محوریت استقلال و خوداتکایی بخش خصوصی ارائه شد.

به اشتراک گذاری داده های اعضا و ایجاد پلتفرم زیرساخت داده‌ای مشترک برای ذینفعان (کشاورزان و شرکت‌های فناور و …) ایجاد فضای اشتراکی ابری، عملکرد خوشه‌ای اعضا، تشکیل اعتلاف‌های درون صنفی، شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی به صورت سازمانی، تعامل با تشکل‌ها و اتحادیه‌های کشاورزی و تشکیل گروه‌های کاری تخصصی از اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

همچنین با تاکید سعید امامی، رئیس کمیسیون نرم‌افزارهای پیشرفته‌ی سازمانی، ترمیم اعضا و پوشش کامل طیف خدمات و محصولات در دستور کار این کارگروه قرار گرفت.

در این نشست،آقای دکتر حمید بهنگار، رییس کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی نیز با تاکید بر استفاده از توانمندی‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت: تمام ظرفیت‌های لازم برای تحقق کشاورزی در ایران با تکیه‌ی بخش خصوصی بر توان خود وجود دارد. در راستای تحقق این هدف، با دولت، معاونت علمی وزارت جهاد و سایر ارکان دولتی همکاری صد درصد انجام می‌دهیم، اما منتظر آنها نخواهیم ماند.

مقرر شد جلسات بعدی این کارگروه به صورت منظم و هر دو هفته یکبار برگزار شود.


محصولات شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان

برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد شوید و فرم های زیر را تکمیل بفرمایید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید

اشتراک گذاری / مقالات و اخبار دیگر