همایش ملی متاورس دنیایی دیگر

همایش ملی متاورس دنیایی دیگر

همایش ملی متاورس دنیایی دیگر

همایش ملی متاورس دنیایی دیگر ؛

امروز شنبه برگزار می‌شود

سخنران : آقای دکتر حمید بهنگار ، مدیر عامل شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان

اولین همایش ملی متاورس دنیایی دیگر توسط کمیسیون ظرفیت سازی و نوآوری اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران، امروز شنبه ٣٠ بهمن ماه (ساعت 16 الی 19) در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

به گزارش سیتنا، اولین همایش ملی « متاورس؛ دنیایی دیگر» توسط کمیسیون ظرفیت سازی و نوآوری اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران و با حضور مسئولان دولتی، نمایندگان مجلس و فعالان بخش خصوصی برگزار می‌شود.

متاورس (Metaverse) یا فرا جهان، تازه‌ترین واژه و مفهومی است که تخیل صنعت فناوری جهان را به خود جلب و مشغول کرده است. اما این تخیل بی‌انتها چه فضای نو و چه دنیای جدیدی برای ما طراحی کرده است؟

برای شناخت این موضوع و جوانب مختلف آن، کمیسیون ظرفیت سازی و نوآوری اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران تصمیم گرفته است که همایشی را با حضور کارشناسان مربوطه در این حوزه برگزار کند. چرا که بدون شک، نا آشنایی با دنیای پیش رو و فضای کسب و کار و زندگی در آن باعث از دست رفتن فرصت‌های بکر و جاماندگی از دنیای جدید خواهد بود.

این رویداد امروز شنبه ٣٠ بهمن ماه (ساعت 16 الی 19) در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شده و به شرکت کنندگان نیز گواهینامه حضور اعطا می‌شود.


باز نشر داده شده از : وبسایت سیتنا

اخبار داخلی : 1400/11/30


محصولات شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان

برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد شوید و فرم های زیر را تکمیل بفرمایید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید

اشتراک گذاری / مقالات و اخبار دیگر