چطورنمایشگرها می‌توانند گردشگران را حیرت زده کنند؟

. ساین ایج های هوشمند با نرم‌افزار پیشرفته ، برای ایجاد و نمایش کانترها  بطور حرفه‌ای طراحی شده اند و به مسافران جهت پیدا کردن اطلاعات پرواز مورد نظر و سوار شدن به موقع، کمک می‌نماید.

. برنامه‌ریزی محتوا و نظارت، می‌توانند از طریق اینترنت اشیاء کنترل شوند، که تا حد زیادی در مصرف منابع و نیروی انسانی برای عملیات‌ در فرودگاه/پایانه صرفه‎ جویی نماید.

. پروژکتورهای لیزری چنان با دقت طراحی شده‌اند که می‌توانند خروجی با وضوح بالا، کیفیت تصویر برتر با قابلیت اطمینان بالا ارائه نمایند.

. قابلیت‌های نصب پویای این پروژکتورها به شما جهت تحریک مسافران و افزایش تاثیر پیام‌ها،  خدماتی متنوع ارائه می‌دهد.

. بهبود بهره‌وری و کارایی کارکنان با مانیتورهای بدون لرزش افزایش می یابد. محیط بصری کاربرپسند کارکنان را قادر می‌سازد بر کار خود بهتر تمرکز نمایند.

Signage هوشمند راهکارهای یکپارچه برای نمایش کانتر و گیت

سازگار با نرم افزار مدیریت محتوا

با استفاده از نرم افزار اختصاصی ، نمایشگرهای هوشمند شما می‌توانند به کاربران‌شان آنچه را نیاز دارند ارائه دهند.
بیش از ۱۰۰ قالب سازگار وجود دارد که به کارشناسان شما امکان می‌دهد تا محتوای تبلیغاتی الهام‌بخش ایجاد نموده و از محتوای برنامه‌ریزی شده پیشرفته زمان‌بندی پخش اطلاعات ، را با استفاده از اینترنت نیز کنترل نمایند.
این ویژگی به کارشناسان شما این توانایی را می‌دهد لذت تجربه کاربری مسافران را با استفاده از انواع محتوا افزایش دهند
می‌توانید به کمک نمایشگر ، ویترین‌ها، ورزش‌های زنده و بازی‌های تعاملی، بی نیاز از صرف نیروی انسانی یا تنظیمات پیچیده و نگهداری سرورها، در سالن های انتظار ، ایجاد کنید.

۴K2K با وضوح فوق‌العاده بالا

۴K2K با رزولوشن فوق‌العاده (۲۱۶۰×۳۸۴۰)، ارائه تصاویر بسیار شفاف با ۴ برابر تراکم پیکسلی بیشتر نسبت Full HD را تضمین می‌نماید.
نمایش اطلاعات شما ، در هنگام نشان دادن منوی ویترین‌ها، اطلاعات رویدادها و یا سرگرمی‌های زنده نور کاملا پویایی ارائه می گردد.

نصب و راه‌اندازی آسان

با طراحی باریک و سبک ، به ظاهرشیک  فردوگاه/پایانه جلوه ای متفاوت می دهد.

نمایشگر های هوشمند را می‌توان به راحتی بعنوان نمایشگر کانتر ورودی/خروجی  و یا برای اهداف تبلیغاتی در مناطق با ترافیک بالا تنظیم و نصب نمود.

با ۴K UHD می‌توانید اطلاعات را در زمان و مکان مناسب ارائه کرده و توجه افراد را هوشمندانه به آن معطوف نمایید.

فرودگاه

پروژکتور لیزری ارتباطات بصری با کیفیت برتر درکار شبانه روزی

فرودگاه ها/پایانه ها

روشنایی فوق‌العاده بالا برای محل‌های بزرگ

. با ترکیب یک ماژول قابل اطمینان پروژکتور لیزری با تکنولوژی نوآورانه DLP، پروژکتورهای لیزری برای تولید روشنایی Lumen بالا طراحی و تولید شده‌اند.

. این قابلیت ، کارشناسان فرودگاه را قادر می‌سازد تا بلادرنگ اطلاعات پرواز را جهت جلب توجه کامل ، حتی در محیط های کاملا روشن نمایش دهند.

. برای استفاده از خروجی نور دربالاترین حد ممکن به کمک لیزر، رنگ ها بطور یکپارچه ترکیب می‌شوند تا تولید رنگ RGBY بی عیب و با شدت رنگ بالابه نمایش درآیند و تعادل و پایدای نیز تضمین گردد.

پایداری مطمئن برای طیف وسیعی از برنامه‌ها

پایداری مطمئن برای طیف وسیعی از برنامه‌ها


پروژکتورهای لیزری برای پشتیبانی و عملکرد مداوم بصورت ۲۴/۷، در شرایط  خاص مانند قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه یا نصب عمودی طراحی شده‌اند.

این ویژگی به کارشناسان فرودگاه یا پایانه(فرودگاه ها/پایانه ها) این امکان را می‌دهد تا تصاویر خیره کننده‌ را بر روی سقف، کف، سطوح زاویه‌دار، راهروها و هر گوشه ای از فرودگاه ، بدون نگرانی از  خرابی رنگ‌های ، به مسافران نمایش دهند.

پشتیبانی از ترکیب لبه‌ها برای نمایش تصاویر به شکل زنده و بدون خط اتصال

پشتیبانی از ترکیب لبه‌ها برای نمایش تصاویر به شکل زنده و بدون خط اتصال


برای ارائه تصاویر زنده ، بدون نمایش خط اتصال، راهکار فوق‌العاده‌ای برای اتصال چند پروژکتور با رنگ ثابت و روشنایی ارائه نمایید

این ویژگی کارشناسان شما را قادر می‌سازد تا مسافران را با تصاویر بزرگ و مبهوت کننده،  بدون لبه و بصورت یکپارچه ، شگفت زده کنند

اتصال دیجیتال پیشرفته

اتصال دیجیتال پیشرفته HDBaseT

HDBaseT ترکیبی است از صدا، تصویر و سیگنال‌هامختلف از کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ‌ها، دوربین‌ها و دستگاه‌های پخش رسانه‌های فیزیکی ،در یک کابل تکی که قادر به انتقال یکپارچه اطلاعات تا ۱۰۰ متر می‌باشد.

این ویژگی بطور قابل توجهی قابلیت اتصال‌پذیری پروژکتور را گسترش داده و امکان یک نمایش قدرتمند و جالب توجه ، بدون مشکلات دست و پاگیر که از طریق کابل‌‌ها بوجود می‌آید ، ارائه می‌دهد.

صفحه نمایش مربع ۵:۴

صفحه نمایش مربع ۵:۴، ۱۹ اینچ

مانیتورهای بدون لرزش تجاری به نحوی طراحی شده‌اند تا بهره‌وری کارکنان شما را افزایش دهند.

نسبت ابعاد ۵:۴، با توجه به نیازهای ضروری کاری طراحی شده است، که این امکان را می‌دهد تا اطلاعات واقعی SXGA بطور مستقیم از سیستم‌های کامپیوتری در نسبت عرض واقعی،  بدون کشیدگی تصویر یا خراب شدن ، نمایش دهد.

تصویر بدون لرزش

تصویر بدون لرزش

اگر چه به نظر یک صفحه LCD،  ایستا به نظر می‌آید، اما در واقع میلیون‌ها پیکسل به طور مداوم رنگ‌ها را تشکیل می‌دهند.

به حهت  این نوسانات جزئی در رنگ و روشنایی، نمایشگرهای معمولی LCD اغلب به چشم فشار می‌آورند و باعث خستگی زیاد چشم می‌شوند.

مانیتورهای بدون لرزش به Zero-Flicker مجهز شده‌اند که به کارکنان شما این امکان را می‌دهد تا بدون خستگی چشم از صفحات نمایش مدت طولانی‌تری استفاده نمایند.

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

1

روی دکمه ورود کلیک کنید

2

فرم را تکمیل کنید

3

منتظر تماس همکاران ما باشید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید