این نمایشگر چه امکاناتی برای آزمایشگاه‌­های آموزش عالی فراهم می آورد.

  1. یک محیط طراحی با کیفیت ۴K UHD برای دانشجویان فراهم می‌سازد که به طور کارآمد،  بازده کارهای فشرده با مانیتور طراح را، افزایش می‌­دهد
  2. یادگیری تعاملی را با کیفیت بالادر کلاس­‌های بزرگ و کوچک فراهم می‌نماید و تصاویر لمسی را از طریق پروژکتورهای کوتاه برد تعاملی،  فراهم می‌آورد
  3. از قابلیت‌­های پویا در کلاس استفاده می‌­کند و به معلمان کمک می­‌کند که یک کلاس لذت‌بخش تشکیل داده و محیط یادگیری را با پنل­‌های تعاملی شکل دهند

نمایشگر های طراحی

تصور کنید زمانی را که ایده‌ها بالفعل شده و وارد زندگی می‌شوند

 

 

مانیتور UHD 4K با تکنولوژی IPS

با ارائه وضوح استاندارد چهار برابر نسبت به مانیتورهای ۱۰۸۰p HD، مانیتورهای طراحی با نمایشگرهای HD 4K هر جزئی را با تراکم پیکسلی بالا نشان می دهند که یک فضای کاری برای دانشجویان فراهم می‌سازند انجام پروژه‌­های آن­ها را میسر کرده و مجموعه مهارت‌­های آن‌­ها را تضمین می­‌نماید. فراتر از  همه این­ها با فناور IPS، استادان و دانشجویان می­‌توانند رنگ‌­های زنده و جزئیات را از هر زاویه­‌ای ببینند و این قابلیت امکان می‌دهد که افراد بیش­تری در بحث های  گروهی شرکت نمایند

نمایشگر چندکاره

نمایشگر چندکاره با ببیشترین بازدهی

بازده کار را با انواع محیط های کاری افزایش می‌­دهد.

مثلا برای اجرای پایلوت، این نمایشگر دانشجویان را قادر می­‌سازد تا صفحه خود را در چندین نمایشگر مجازی تقسیم کنند تا محیط چندکاره بهتری ایجاد شود.

علاوه بر آن به دانش‌­آموزان اجازه می­‌دهد تا به آسانی مانیتور ۳۲ اینچ را به نسبت دید ۴:۳ یا ۵:۴ تقسیم کنند، که یک فضای کاری دوگانه بدون درز، گودی و بدون مشکلات اتصال دو مانیتور بوجودآید

CAD-cam mode

حالت CAD/CAM

در حالت CAD/CAM دانشجویان می­‌توانند از  مود رنگی ویژه برای برنامه‌­های CAD استفاده نمایند.این ویژگی اجازه می‌­دهد که هر خط ۳ بعدی حاشیه سیمی wire frame به طور کامل تفکیک شده و هر خط را متمایز و قابل دید نماید، در نتیجه کیفیت طراحی را افزایش داده و بازده دانشجویان را افزایش می دهد.

تأیید SolidWork

راهکار SolidWork به این معنی است که استاندارد نمایشگر برای کاربران نرم‌­افزارهای CAD/CAM تامین می گردد

OSD controller

کنترلر OSD برای افزایش راحتی کاربر

مانیتورها طراحی ارگونومی بالایی را در فضای یادگیری بوجود می آورند .

به راحتی با زدن کنترلر، دانشجو می‌­تواند بدون زحمت بین حالت­‌های کاری مختلف تغییر وضعیت دهد، مانند CAD/CAM، انیمیشن و حالت­‌های نور آبی کم­رنگ برای افزایش بازده میان هر مرحله .

حالت انیمیشین

حالت انیمیشین

حالت انیمیشین جزئیات نواحی تیره آثار هنری را بدون اعمال در نواحی روشن افزایش می­‌دهد، که به دانشجو این امکان را می‌­دهد تا انیمیشین­‌هایی با بافت پیچیده و عمق زیاد را براحتی  ایجاد نمایند.

پروژکتور کوتاه‌برد تعاملی

به استادان قدرت داده و الهام‌بخش دانشجویان با ایده‌های بزرگ خواهد بود

 

نمایش پرتاب کوتاه

پرتاب کوتاه به این معنی است که حتی وقتی پروژکتور تنها چند سانتی‌متر دورتر از پرده نصب شده باشد، دانش آموزان می­‌توانند از یک تصویر بزرگ، در یک کلاس درسی کوچک، لذت ببرند.
همچنین به معلمان اجازه می‌­دهد تا در جلوی کلاس آزادانه تردد کنند ، بدون هیچگونه حواس‌پرتی ( بدلیل ماسک نشدن تصویر پروژکتور ) یا نگرانی از قطع نمایش ، با دانش آموزان تعامل آموزشی برقرار نمایند .

کیفیت نهایی تصویر برای افزایش خوانایی

با تکنولوژی DLP پیشرفته صنعتی طراحی شده است.
پروژکتورهای پرتاب فوق‌العاده کوتاه تعاملی، حتی وقتی چراغ‌های کلاس درس روشن باشند نیز تصاویر را با رزولوشن حیرت‌انگیزو نمایش وضوح تصویر بی‌نظیر، ارائه می‌نمایند .
برای بیشتر کردن کیفیت تصویر، معماری نوری بازتاب درونی کل (TIR) ، یکنواختی تصویر را به وسیله از بین بردن روشنایی غیریکنواخت ارتقاء می‌­دهد.
این امر معلمان را قادر می‌­سازد تا دروس خود را با وضوح مطلوب ، ارائه نمایند و به دانش‌آموزان این امکان را می‌­دهد تا به آسانی ایده­‌های جدید را با خوانایی حیرت‌انگیز و رنگ‌های واقعی، درک نمایند.

قابلیت بهبود یافته ماژول PointWrite برای تعامل

به وسیله ترکیب نرم افزارهای  PointWriteTM و QWrite  ، پروژکتورهای پرتاب کوتاه تعاملی،  می­‌توانند هر سطحی را به یک وایت‌­برد برای حاشیه‌­نویسی آسان و یادگیری بهتر تبدیل کنند.

PointWriteTM module

پلتفرم باز: راه حل نهایی برای یادگیری تقویتی

education

طراحی به وسیله چند صفحه نمایش برای آموزش

استفاده از دو پروژکتور فوق‌العاده عریض، به صورت هم‌زمان ، جهت نمایش تصاویر بزرگ، برای مشارکت دانش آموزان میسر گردیده است .
طراحی با چند صفحه نمایش، تجربه حاشیه‌نویسی در طول نمایش‌های یکپارچه را فراهم می­‌سازد.

 

Easy to set up

راه­‌اندازی آسان

بعد از متصل کردن کابل‌های USB و VAG به پروژکتور و PC، معلمان می­‌توانند سریعا هرگونه رابط مشترک را به یک وایت‌­برد تعاملی تبدیل کنند و یادداشت‌ها را به طور مستقیم بر روی موارد درسی،  با خودکار و یا انگشتان ایجاد نمایند.

Multi-touch

چند لمسی با خودکار و انگشتان

با قابلیت چند لمسی تعاملی، معلمان می­‌توانند به آسانی آموزش تعاملی را شروع کنند و به وسیله دعوت کردن دانش آموزان به ایجاد کار هنری مشترک، مشارکت در فعالیتهای تیمی‌و غیره، فرصتهای بدیع آموزشی ایجاد نمایند .

Wireless Presentation

ارائه بی‌سیم (Wireless Presentation )

آموزش را با تعامل دیجیتال ، قوت ببخشید .

با اتصال به دانگل QCast، فایل‌های رسانه‌­ای از جمله اسناد، تصاویر و ویدئوها می­‌توانند از دستگاه‌های موبایل یا PC،  به صفحه نمایش بزرگ راه یابند.
این امکان ، نه تنها آزادی معلمان برای تعامل با دانش آموزان را به حداکثر می‌رساند، بلکه دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به صورت بی‌سیم پروژه های خود را ارائه کنند و نظراتشان را از طریق اشتراک­‌گذاری آنی، مظرح نمایند.

راه کاری کامل برای آموزش با حفظ سلامت

حفظ سلامتی دانش اموزان و معلمان هنگام آموزش، برای ما بسیار با اهمیت است.
راهکار حفظ سلامتی پنل‌های تعاملی، متشکل از یک صفحه نمایش AG+ و راهکاری اثبات شده برای مراقبت از چشم است که سلامتی چشم را ، برای معلمان و دانش‌آموزان حفظ می‌­کند در عین حال، به کاهش رشد باکتری روی سطح مانیتور  کمک می‌­کند .
این امر یک محیط یادگیری سالم برای دانش آموزان ارائه می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌­دهد تا بدون رنجش از خستگی چشم یا حواس­‌پرتی­‌ها موضوعات درسی را یاد بگیرند.

 
A complete solution for training
Compatible with interactive software

سازگار با نرم‌افزارهای تعاملی

با طیف وسیعی از نرم افزارهای آموزشی سازگار می‌باشد، پنل‌های تعاملی هوشمند  به معلمان اجازه می‌­دهند تا با نرم‌افزارهای مورد نظر خود و با بهره‌گیری از سخت‌افزار مناسب نهایت لذت را هنگام آموزش القا نمایند .

نرم‌افزار حاشیه‌نویسی EZWrite 3.0، با ابزارهای حاشیه‌نویسی پویا، نه تنها معلمان و دانش آموزان را قادر می­‌سازد تا از انواع فایل‌ها و رسانه­‌های متعدد بصورت رنگی یادداشت بردارند، بلکه به سرعت فعالیت‌های کلاسی نیز می‌افزاید.
حتی برای آسان‌تر کردن حاشیه­‌نویسی در استقاده از نمایشگرهای تعاملی ، NFC Pen،   این امکان را برای معلمان بوجود آورده است تا با استفاده از NFC ،  برای  نوشتن سریع یا تغییر رنگ نوشته برروی نمایشگر  ، اقدام نمایند.

طراحی بزل که مورد علاقه می‌باشد

سناریوهای آموزشی بصری به نمایشگرهای هوشمند نیاز دارد که یادگیری راحت را فراهم می‌سازند. با یک رابط I/O چند­رسانه‌­ای و کلیدهای میانبر چندرسانه‌­ای، این نمایشگر تعاملی می­‌تواند به راحتی با چندین دستگاه ارتباط برقرار نماید، USB فلش­ درایوها، میکروفون‌ها و دستگاه­‌های موبایل، اساتید را از توقف­‌هایی که به دلیل مشکلات فنی در حین تدریس بوجود می‌آید،  رها می کند .

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

01

روی دکمه ورود کلیک کنید

02

فرم را تکمیل کنید

03

منتظر تماس همکاران ما باشید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید