دلایل اینکه چرا نمایشگر دیجیتال سبب می‌­شود تا آموزش K-12 بیشتر تعاملی شود

. ایجاد کلاس درس پویا و محیط یادگیری تعاملی کاربرپسند با پنل‌های تعاملی.

. کاهش هزینه‌های عملیاتی به همراه نصب انعطاف‌پذیر، کنترل‌ و مدیریت آسان و بسیار با دوام­‌ ، ارائه شده توسط پنل‌های مسطح تعاملی.

. گنجاندن یادگیری تعاملی در کلاس‌های درسی بزرگ یا کوچک، با تصاویر لمسی با کیفیت بالا، توسط پروژکتورهای پرتابل فوق چابک و تعاملی.

پنل های تعاملی

کمک به یادگیری تعاملی، با در ابزارهای متنوع

راه کاری کامل برای آموزش (آموزش k12) با حفظ سلامت

حفظ سلامتی دانش آموزان و معلمان هنگام آموزش، برای ما بسیار با اهمیت است.
راهکار حفظ سلامتی پنل‌های تعاملی، متشکل از یک صفحه نمایش AG+ و راهکار مراقبت از چشم است که سلامتی چشم را ، برای معلمان و دانش‌آموزان حفظ می‌­کند در عین حال ، به کاهش رشد باکتری کمک می‌­ کند .
این امر یک محیط یادگیری سالم برای دانش آموزان ارائه می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌­دهد تا بدون رنجش از خستگی چشم یا حواس­‌پرتی­‌ها موضوعات مطرح شده را یاد بگیرند.

راه کاری کامل برای آموزش با حفظ سلامت
سازگار با نرم‌افزارهای تعاملی

سازگار با نرم‌افزارهای تعاملی

این پنل با طیف وسیعی از نرم افزارهای آموزشی سازگار می‌باشد، پنل‌های هوشمند به معلمان اجازه می‌­دهند تا با نرم‌افزارهای مورد نظر خود و با بهره‌گیری از سخت‌افزار مناسب ، نهایت لذت را هنگام آموزش القا نمایند .
نرم‌افزار حاشیه‌نویسی EZWrite 3.0، با ابزارهای حاشیه‌نویسی پویا، نه تنها معلمان و دانش آموزان را قادر می­‌سازد تا از انواع فایل‌ها و رسانه­‌های متعدد بصورت رنگی یادداشت بردارند، بلکه به سرعت فعالیت‌های کلاسی نیز می افزاید.
حتی برای آسان‌تر کردن حاشیه­‌نویسی در استقاده از نمایشگرهای تعاملی ، NFC Pen،   این امکان را برای معلمان بوجود آورده است تا با استفاده از سنسور NFC ،  برای  نوشتن سریع یا تغییر رنگ نوشته برروی نمایشگر  ، اقدام نمایند.

کاهش TCO قابل اعتماد، پایدار و امکان مدیریت بدون دردسر

با کمترین هزینه، یادگیری بصورت لمسی را بهبود ببخشید.

نصب پنل‌های هوشمند،  آسان و مقرون به صرفه است و عمر پنل تا ۳۰.۰۰۰ ساعت،  عملکرد پایدار را برای سال‌های آتی تضمین می نماید.

پنل‌های  تعاملی،  مدیریت چند نمایشی (MDA) رامیسرمی نماید که این به کارشناسان فنی اجازه می‌­دهد تا به صورت همزمان از طریق شبکه محلی، تمام نمایشگرها را با کمک اینترنت اشیاء مدیریت نمایند .

کاهش TCO

پروژکتور پرتاب کوتاه تعاملی( Ultra Short throw )

یادگیری بصری و تعاملی

قابلیت بهبود یافته ماژول PointWriteTM  برای تعامل

به وسیله ترکیب نرم افزارهای  PointWriteTM و QWrite  ، پروژکتورهای پرتاب کوتاه تعاملی،  می­‌توانند هر سطحی را به یک وایت‌­برد برای حاشیه‌­نویسی آسان و یادگیری بهتر تبدیل کنند.

نقطه نوشتن TM

پلتفرم باز:

راه‌حل نهایی برای یادگیری عالی

چند صفحه نمایش

طراحی به وسیله چند صفحه نمایش برای آموزش پیوسته

استفاده از دو پروژکتور عریض، به صورت هم‌زمان ، جهت نمایش تصاویر بزرگتر از اندازه ، برای مشارکت دانش آموزان ، میسر گردیده است .
طراحی با چند صفحه نمایش، تجربه حاشیه‌نویسی در طول نمایش‌های یکپارچه را فراهم می­‌سازد.

برای افزایش سهولت در استفاده، معلمان می‌­توانند از دستورات اشاره ای، جهت بزرگنمایی، کوچک نمایی، حرکت تصویر و انتخاب موضوعات آموزشی استفاده نمایند.

راه­‌اندازی آسان مانیتورینگ

راه­‌اندازی آسان

بعد از متصل کردن کابل‌های USB و VGA به پروژکتور و PC، معلمان می­‌توانند سریعا هرگونه رابط مشترک را به یک وایت‌­برد تعاملی تبدیل کنند و یادداشت‌ها را به طور مستقیم بر روی موارد درسی،  با خودکار و یا انگشتان ایجاد نمایند.

چند لمسی

چند لمسی با خودکار و انگشتان

با قابلیت چند لمسی ، معلمان می­‌توانند به آسانی آموزش تعاملی را شروع کنند .

آموزگاران با دعوت دانش آموزان به ایجاد کار هنری مشترک در فعالیتهای تیمی و غیره، فرصتهای بدیع آموزشی ایجاد نمایند .

ارائه بی‌سیم

قابلیت بهبود یافته ماژول PointWriteTM  برای تعامل

به وسیله ترکیب نرم افزارهای  PointWriteTM و QWrite، پروژکتورهای پرتاب کوتاه تعاملی، می­‌توانند هر سطحی را به یک وایت‌­برد برای حاشیه‌­نویسی آسان و یادگیری بهتر تبدیل کنند.

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

1

روی دکمه ورود کلیک کنید

2

فرم را تکمیل کنید

3

منتظر تماس همکاران ما باشید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید