نمایشگرهای مدرن چگونه می­‌توانند تجربه‌­ی لذت در سینما را به بینندگان انتقال دهند

. محتوای ویدئویی را با بالاترین کیفیت و با استفاده از انواع مختلف قالب‌­های ویدئویی، با وضوح‌ بالا ارائه دهید.

. به مشتریان این اختیار را می‌­دهید تا با ساین‌ایج تعاملی لمسی، که بدون نقص در هر دو موقعیت افقی و عمودی کار می‌­کند، اطلاعات را برای خود به نمایش در آورند.

. اطلاعات مربوط در زمینه‌ی یک نمایشگر را با کیفیت (۴K2K (2160×۳۸۴۰ ارائه می­‌نماید.  محتوای سفارشی را سریعاً به کمک نرم افزار ایجاد می‌­نماید و از سامانه مدیریت نمایشگر­های چندگانه،  با ساین‌ایج های هوشمند ارتباط از راه دور می گیرید.

پروژکتور با وضوح بالا

کیفیت تصویر بالا و مدیریت متمرکز نمایش

متمرکز کردن مدیریت پروژکتور با LAN

متمرکز کردن مدیریت پروژکتور با LAN

پروژکتورهای چندگانه­ را از طریق LAN به یکدیگر مرتبط سازید و مدیریت نمایید.

به اپراتورها اختیار دهید تا تمام نمایش‌­ها را به‌طور هم‌زمان،  از یک مکان متمرکز،  کنترل نمایند.

پروژکتورها می‌توانند به‌طور گسترده با ارائه‌­دهندگان “راه­‌کار کنترل” مانند Crestron، AM و PJ-Link سازگار باشند.

دارای زوم ×۱٫۵ جهت استفاده در محیط‌های مختلف

دارای زوم ×۱٫۵ جهت استفاده در محیط‌های مختلف

احساس نکنید که به اتاق‌­های بزرگ یا کوچک محدود هستید.

با زوم ۱٫۵x، پروژکتور با وضوح‌بالا می‌­تواند در هرجایی،  بدون خراب کردن کیفیت تصویر را‌ه‌­اندازی شود.

تغییر فاصله‌­ی نمایش به معنای این است که کارشناسان شما می‌­توانند پروژکتور را به‌منظور ارائه­‌ی یک تصویر بی‌نقص در هر مکانی تنظیم نمایند.

ساین‌ایج تعاملی

ساین‌ایج لمسی، مطمئن و با کیفیت خیره‌کننده

حس­گر نور محیط

این ساین‌ایج تعاملی با در نظر گرفتن نوع محیط­‌ ، قادر به سازگاری هوشمندانه است.این ساین‌ایج با استفاده از اندازه‌گیری روشنایی محیط به‌ طور خودکار، روشنایی صفحه را تنظیم می‌­نماید و مصرف انرژی را تا ۵۰% کاهش می‌­دهد.ضمن اینکه یک نمایش روشن و واضح را بطور پیوسته، حفظ می‌­نماید.

عملیات بدون وقفه ۲۴ ساعت شبانه­ روز ۷ روز هفته

ساین‌ایج تعاملی، که مأموریت خدمات بدون وقفه را به دنیا وارد کرده است، دارای طول عمر طولانی  ۵۰٫۰۰۰ ساعت می‌باشد و می­‌تواند عملیات پیوسته را برای ۲۴ ساعت شبانه‌­روز در ۷ روز هفته ارائه نماید.

صفحه نمایش Full HD

رنگ‌های زیبا، با کیفیت و دقیق برروی این ساینج‌های Full HD بطور کامل نمایش داد می‌شوند.نه تنها محتوا به شکل بی‌عیب و واضح ظاهر می‌شود، بلکه توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده و تمایل مشتری برای تعامل با آن را افزایش می‌دهد.

نمایش بی‌عیب و نقص در استفاده افقی و عمودی

نمایش بی‌عیب و نقص در استفاده افقی و عمودی

این ساین‌ایج تعاملی هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی،  می‌­تواند بصورت بی‌عیب و نقص عمل کند این ساین‌ایج ها ، با برنامه‌­ریزی برای نمایش نقاط ثابت بین لبه­‌ها برای تثبیت تصویر، از خراب شدن تصویر یا “مورا” جلوگیری می­‌نمایند.(Mura مسئله­‌ای شایع در میان بسیاری از نمایشگر­های عمودی غیر استاندارد است.)

قابلیت چندلمسی

قابلیت چندلمسی

فناوری مادون‌قرمز چند لمسی ، اطمینان و صحت عملکرد و قابلیت‌­ این ساین‌ایج را بهبودمی‌بخشد. سینماهایی که به دنبال راهکاری برای آسانتر شدن مدیریت و جلب توجه مشتریان هستند، می‌­توانند به این ساین‌ایج اعتماد نمایند تا به وسیله آن بتوانند به مشتریان آگاهی دهند، بلیت‌های سینما را بفروشند و صف­‌های طولانی را کاهش دهند تا کارمندان نیز بتوانند بر مسئولیت‌­های مبرم دیگر تمرکز نمایند.

ساین‌ایج هوشمند

وضوح خیره‌کننده با ایجاد آسان محتوا و کنترل کامل سیستم

نصب آسان و انعطاف‌­پذیر، این ساین‌ایج هوشمند باریک و سبک­‌وزن، برای نصبی انعطاف­‌پذیر طراحی شده است تا بتواند برای نشان دادن محتوا در مکان‌های پر رفت‌ و آمد(مراکز تجاری هتل) مانند یک لابی راه‌اندازی شود. این ساین‌ایج کیفیت تصویر ۴k2k UHD را تضمین می‌نماید، این ساین‌ایج جذاب توجه مشتریان را در هرجایی که لازم باشد، جلب خواهد کرد.

سازگار با نرم­‌افزار مدیریت نمایش چندگانه یکپاچه

MDA یک ابزار قدرتمند است که TCO را کاهش داده و صرفه­‌جویی در انرژی را افزایش می­‌دهد. این نرم‌افزار که قادر به کشف مشکلات در زمان نمایش و یا نوسانات کوچک در کیفیت تصویر است، بلافاصله به مدیر سیستم اعلان می‌­دهد. به‌علاوه، MDA سازگار با شبکه­‌ی محلی بوده و به اپراتورها ابزار ضروری برای کنترل نمایشگر­های غیرفعال را ارائه می­‌دهد، و علاوه بر این به صرفه‌­جویی انرژی نیز می انجامد.

سازگار با نرم­‌افزار مدیریت نمایش چندگانه یکپاچه

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

1

روی دکمه ورود کلیک کنید

2

فرم را تکمیل کنید

3

منتظر تماس همکاران ما باشید