تولید سخت افزاری

اطلاعات بیشتر

طراحی صنعتی

اطلاعات بیشتر

طراحی ربات

اطلاعات بیشتر

نیازسنجی، امکان سنجی، پیش تولید و تولید انبوه

. امروز می توانید بدون نیاز به اختصاص تیم تخصصی و کارخانه و خط تولید، محصولات خود را با حداقل هزینه تولید نمایید .

تجهیزات سخت افزاری

تولید بدون کارخانه

شما با در دست داشتن کمترین میزان تجهیزات، امکانات و زیرساخت ها دست به تولید محصولات می زنید سرمایه گذاری بسیار کم ویژگی اصلی تولید بدون کارخانه می باشد.

شما با برون سپاری تولید می توانید تمرکز خود را بر حوزه های بازاریابی، برندینگ و توسعه صادرات قرار دهید و براحتی از رقبای خود فاصله بگیرید

همچنین مزیت دیگر این استراتژی، اشتغال زایی است. اگر مدیریت قوی با استراتژی تولید بدون کارخانه همسو شود، علاوه بر کاهش هزینه های اشتغال زایی در کشور می توان از اتلاف انرژی طی موازی کاری در بخش تولید اجتناب کرد. این روش از ظرفیت های خالی و بلا استفاده بهره می گیرد و سود کسب و کارهای تولیدی را افزایش می دهد.

کشورهای مختلف از این روش برای افزایش میزان تولید و بالا بردن صادرات استفاده می کنند. کارگاه های تولیدی که با این استراتژی پیش می روند نسبت به تغییرات احتمالی در بازار انعطاف پذیر خواهند بود و با بازخورد گرفتن از بازار، محصولاتی را طبق تقاضای بازار عرضه می کنند.

partotaprayan

تولید سامانه های نرم افزاری استاندارد

سال ها تجربه در زمینه تولید سامانه های نرم افزاری در حوزه های گوناگون، این اختیار شماست . بدون دغدغه پرسنلی و زمان بندی و هزینه های ناخواسته ، با جدید ترین متد های روز دنیا، از سرویس های تولید نرم افزار، بهره مند شوید .

شهر هوشمند

آزادی در طراحی سخت افزار

طراحی انواع سخت افزار IOT

به فراخور نیاز سازمان و منطبق با پروتکل های مورد استفاده خود، می توانید از خدمات طراحی و مهندسی سخت افزار استفاده نمایید.

مراحل توسعه سخت افزار

ایده …

 تبین مشخصات فنی…

معماری راهکار

 انتخاب قطعات و نهایی شدن طراحی. …

 ایجاد یک طرح آزمایشی. …

اجرای طرح. …

 تایید کانسبت ، تایید، نمونه اولیه و آزمایش

کشاورزی هوشمند

طراحی صنعتی

قالب سازی

جهت تولید انبوه و صنعتی سازی محصول، طراحان متخصص در کنار شما قرار می گیرند تا هزینه های تولید قالب و بهینه ترین حالت طراحی را، با توجه به تجربه بسیار زیاد خود، در محصول شما بکار گیرند .

پرینت سه بعدی

توانایی تولید قطعات با سرعتی بالاتر از سایر تکنیک های تولید متعارف، امکان پذیر است . این ویژگی بخصوص برای نمونه سازی سریع، به طراح اجازه می دهد که یک نمایش فیزیکی از ایده خود را ظرف چند ساعت به نمایش بگذارد. زمان و هزینه را صرفه جویی می کند و همیشه در دسترس است .

متدولوژی

طراحی سخت افزار هوشمند

مهندسی شیء جدید

می توانید از پایه تولید تجهیزات را شروع کنید. طراحی برد، قالب، میان افزار و نرم افزار برای هدف خواص شما طراحی و مهندسی می گردد

تولید دستگاه های هوشمند سازی

ماژول اتصال اشیاء قدیمی

می توانید با تولید یک واسط، اشیا قدیمی را نیز هوشمند نمایید. طراحی و تولید واسطه های اتصال به اینترنت می تواند هزینه بازمهندسی را کاهش دهد

Software Reverse Engineering

مهندسی معکوس

بومی سازی محصولات و سپس ارتقاع فناوری آن ها روشی متداول است. مهندسی معکوس از طراحی برد تا قالب هم اکنون برایتان امکان پذیر است

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید