حمل و نقل ریلی

مدیریت ایستگاه

اطلاعات بیشتر

مدیریت قطار

اطلاعات بیشتر

مدیریت ریلی

اطلاعات بیشتر

سامانه هوشمند رهبان

اموال، اطلاعات، قطار، مسافر و بار مهم هستند در حمل و نقل ریلی

رهگیری واگن ها در حمل و نقل ریلی هوشمند

خدمات هوشمند رهبان (حمل و نقل ریلی هوشمند)، پایداری ارتباط، بهینه سازی حداکثری ، و ایجاد مدل های جدید کسب و کار ، کلید را در اختیار شما قرار می دهد.

از فناوری حسگر گرفته تا الگوریتم های هوشمند و تجزیه و تحلیل دقیق، ما زیرساخت کاملی برای عملکرد بهینه ارائه می دهیم خدمات دیجیتال بر اساس معماری پلت فرم قدرتمند رهبان طراحی و مهندسی گردیده است. بیش از 200000 دستگاه و کاربر با آخرین استانداردهای امنیت فناوری اطلاعات در حال حاضر به این مجموعه برنامه متصل هستند.

smart-trains

پیش آگاهی، مدیریت مخاطرات

با استفاده از خدمات فناوری رهبان ، می توانید از پتانسیل کامل تحول دیجیتال استفاده نمایید. به لطف داده های هوشمند می توانید سریعتر از اختلال باشید. از رویکردهای جدید افزایش پایداری و تاب آوری،دسترسی  و بهره وری، پیش آگاهی و پیش بینی تعمیر و نگهداری ، مدیریت بهینه دارایی و عملکرد کارآمد استفاده کنید.

. چگونه می توان اختلالات احتمالی را در مراحل اولیه شناسایی و از آنها جلوگیری کرد؟ خدمات حمل و نقل ریلی رهبان از طریق مجموعه ای از خدمات هوشمند که به طور مداوم بروز می شود، پشتیبانی جامعی را به شما ارائه می دهد.

. رهبان به طور ایمن داده ها را از زیرساخت ها و قطارهای شما به پایانه های زمینی در آنلاین منتقل می کند – پایه و اساس مطلوبی را برای برنامه کاربردی Rahbaan Smart Solutions مخصوص حرکت و بر اساس معماری پلت فرم رهبان ایجاد می کند.

. نظارت حمل و نقل ریلی هوشمند یک نمای کلی از همه رویدادهای ناوگان حمل و نقل ریلی و مسیرهای شما را در اختیار شما قرار می دهد. تجزیه و تحلیل داده های هوشمند از این اطلاعات برای  تصمیم سازی و توصیه های دقیق به کارشناسان و مدیران استفاده می کند.

. با رهبان می توانید سرآغاز نسل بعدی فناوری را آغاز نمایید – از پیش بینی خرابی هوشمند گرفته تا بهبود عملکرد در همه اجزاء و بهینه سازی کل عملیات خودکار

. وسایل نقلیه، اشیاء، زیرساخت ها و همه داده ها به عنوان مبنایی برای تجزیه و تحلیل فرآیند ها، نظارت بر وضعیت و پیش آگاهی نگهداری ارائه می شوند.

digital-asset-management-bangkok-blue-line
قطار هوشمند

ارزش دارایی های در تمام چرخه عمر آنها به حداکثر برسانید

تعادل عملکرد، هزینه ها و خطرات سیستم های ریلی برای صاحبان دارایی ها، پیمانکاران ، نگهبانان و بهره برداران زیرساخت های راه آهن، کار آسانی نیست. به همین دلیل است که ما به شما پشتیبانی هوشمندی برای بهبود تصمیم گیری ارائه می دهیم: با خدمات مدیریت دارایی های دیجیتالی داده محور، می توانید هزینه های چرخه عمر و استراتژی های نوسازی سیستم های ریلی خود را بهینه کرده و دسترسی و کارایی آنها را به حداکثر برسانید.

نگهداری ، امنیت و مدیریت دارایی در عصر دیجیتال حمل و نقل ریلی

digital-asset-management-for-rail-systems

داده های هوشمند، بهینه سازی عملکرد

بر اساس داده های تشخیصی به روز 70٪ الی 80٪ نیازهای تعمیر و نگهداری کنونی امکان پذیر است. با نگهداری توصیه محور ،سامانه ها توصیه هایی را بر اساس پیش بینی ها صادر می کنند. این توصیه ها می تواند دوره های بعدی نگهداری را نیز اعلام کند،  ما با کمک تصمیم گیری مبتنی بر داده (برای مثال هواشناسی هوشمند)، دسترسی بی وقفه را تضمین می کنیم.

راه-آهن

مدیریت هوشمند دارایی ها

 سامانه کاربردی رهبان به شما کمک می کند تا از اجزای سیستم خود بهترین استفاده را ببرید. در یک اکوسیستم یکپارچه، رهبان مسیر کامل از حسگر تا گزارش کلان داده بصورت کاربردی و ترسیمی ارائه می کند. افزایش بهره وری ، طول عمر بیشتر قطعات و ماشین آلات کاهش هزینه های تعمیر- نگهداری و بهره وری عملکرد کل سیستم میسر شده است.

digital-services-smart-data

امنیت اطلاعات و تاب آوری

زمینه های نوین نفوذ در حال شکوفایی است. چگونه می توان تاب آوری زیرساخت فناوری اطلاعات و امنیت داده ها در طی این فرآیند را تضمین نمود؟ رهبان یک مفهوم جامع امنیت فناوری اطلاعات ارائه می دهد – از تجزیه و تحلیل ریسک تا نظارت مستمر و آموزش امنیت فناوری اطلاعات.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

مدیریت حمل و نقل ریلی

رصد کامل واگن ها

موقعیت یابی کامل واگن ها، چک مبدا و مقصد و صحت سنجی دقیق بارنامه

سلامت ریل و ادوات راهبری

پایش دائمی ریل به منظور تشخیص دقیق خرابی و پیش آگاهی از تعمیرات آینده

تاب آوری در بحران

جلوگیری از تصادف قطار و تشخیص نقاط آسیب پذیر و اجرای سناریو های از پیش تعیین شده در مواقع بحران جهت کاهش خسارات و برگشت سریعتر به حالت عادی

تعمیر و نگهداری هوشمند

تشخیص بهترین زمان تعمیر و توصیه های تعمیراتی با هدف پیوستگی ارائه خدمات

مدیریت نشست و خرابکاری احتمالی
  • پایش دائمی ریل ها با کمک پرازش تصاویر زمینی و ماهواره ای
حمل و نقل ریلی

مدیریت ایستگاهی در حمل و نقل ریلی

مدیریت تردد

مدیریت مسافران، نقشه پراکنش، هدایت به گیت ها و ورودی خروجی ها

نظارت هوشمند مسافران

نظارت امنیتی بر تهدیدات و چهره شناسی عمیق، موقعیت یابی کارکنان و نظارت بر نظافت ایستگاه ها

کیوسک های هوشمند وتعاملی

کیوست های هوشمند تعاملی و راهنما، با مدیریت یکپارچه و هدفمند

مانیتورهای هوشمند

تابلوهای دیجیتال و افزایش حس بصری، آسایش و خلق فرصت های تبلیغاتی هدف گرا

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید

حمل و نقل ریلی سیستم های حمل و نقل هوشمند قطار های هوشمند قطار های هوشمند قطار های هوشمند قطار های هوشمند