مدیریت آینده نگرانه

اطلاعات بیشتر

افزایش تاب آوری

اطلاعات بیشتر

امنیت فزاینده

اطلاعات بیشتر

صنعت هوشمند بر پایه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء

مبتنی برفناوری های نو

در یک نگاه

سامانه صنعت هوشمند رهبان 

زمان مدیریت یکپارچه فرارسیده است .

پیش آمدها، بحران ها، و خرابی های احتمالی باید فورا به شما بازتاب گردند .

کارکنان باید بلافاصله از تصمیمات شما مطلع گردند .

هر دقیقه ثروت بیافریند و دیگر از پیشرفت صنعت هوشمند غافلگیر نشوید.

صنعت نسل چهار (INDUSTRY 4.0)

صنعت 4.0 تحول دیجیتالی صنایع تولیدی و فرآیندهای ایجاد ارزش است. ماشین ها و خطوط تولید، انبارها،کارکنان و … به شبکه متصل می شوند و می توانند “ارتباط” برقرار کنند و روش های جدید تولید ، خلق ارزش و بهینه سازی را بصورت آنلاین ممکن می سازند.

صنعت هوشمند
هوشمند سازی بازرسی

مدیریت آینده نگرانه

. برای بهبود مدیریت و اتوماسیون فزاینده، ارتباطات بهبود یافته، خودنظارتی و تولید ماشین‌های هوشمندی که می‌توانند تحلیل کنند و اتفاقات را بدون دخالت انسان تشخیص بدهند، ارتباطات ماشین به ماشین و اینترنت اشیا با یکدیگر ترکیب می‌شوند.

. برخلاف اتوماسیون نسل های قبل، پیاده سازی سامانه هوشمند رهبان بسیار بصرفه و توسعه پذیری آن بسیار آسان است . اجزا و افزاد جدید به راحتی به سامانه اضافه می شوند و به کمک روش های غیر تهاجمی ، توسعه صورت می پذیرد .

بنابرین از تصمیم تا پیاده سازی یا اصلاح و بهبود روش های مدیرتی فاصله چند کلیک ماوس است .

. هوش مصنوعی به کار رفته در سامانه بسیارنرم و روان عمل می کند و هر چه از بکارگیری آن در واحد صنعتی شما بگذرد ، بیشتر آن را یاد می گیرد و توصیه های آن دقیق تر می شود .

افزایش تاب آوری

حوادت طبیعی و اقدامات خرابکارانه تهدید دائمی برای صنایع بشمار می رود .

توان بازگشت از دشواری بصورت پایدار و قابل اتکا و همچنین توانایی ترمیم خود بعد از بروز حادثه ، از دستاوردهای سامانه هوشمند مدیریت صنایع رهبان است .

این سامانه بگونه ای طراحی شده است تا تابآوری را، شامل مجموعه های از ظرفیتهایی که در شرایط دشوار به سیستم کمک میکنند اایجاد نماید و ما را قادر سازد تا  بتوانید با حداقل خسارت و آسیب از موقعیتهای غیرمنتظره عبور کنید، در برابر استرس و فشار سرسختانه بیاستید و با نهایت توان با شرایط بسیار نامطلوب مقابله نمایید.

دانشمندان ایرانی و کارشناسان بین المللی رهبان ، تمام توان خود را بکار گرفته اند تا پس از برطرف شدن عامل ایجاد فشار بر سیستم، با سرعت به حالت طبیعی بازگردید.

چک هوشمند کارگر ساختمانی
FestoMotionTerminal

امنیت

با استفاده از امن ترین تجهیزات و پروتکل های  ایمنی اطلاعات در استفاده از سامانه رهبان ، بدون ایجاد کندی یکی از اهداف اصلی طراحان و مهندسان این سامانه است .

تولیدات شرکت پرتوتاپ رایان، چه تجهیزات سخت افزاری ، چه مخابراتی و چه سامانه های نرم افزاری، در تمامی لایه ها از آخرین استانداردهای امنیتی استفاده می کنند. و این ایمن سازی همیشه وبصورت مستمر بروز رسانی می گردد.

هوشمند سازی صنعت

مانیتورینگ

در صنعت هوشمند با ایجاد اتاق کنترل و مانیتورینگ تمامی اطلاعات و داده ها به سمت سرور مرکزی سرازیر می گردد و کارشناسان شما می توانند تمامی وقایع را در یک محل و بصورت بصری مدیریت نمایند . گویی یک دوقلوی دیجیتال از کل کارخانه در یک اتاق شبیه سازی شده است و در دسترس است .

 آنالایز سیستم ها

با استفاده از تحلیل های متنوع سامانه رهبان می توانید با جزییات بسیار بالا ، تولید خود را مدیریت نمایید، قیمت تمام شده را کاهش دهید، روال کند کننده را شناسایی و اصلاح نمایید، از فرآیند های تقویتی استفاده نمایید، محصول با کیفیت تری را با همین امکانات کنونی و با کاهش هزینه های انرژی و مواد اولیه تولید نمایید .

کارکنان مفید خود را شناسایی کنید و برای رشد افراد دلسوز مجموعه خود بهتر تصمیم بگیرید

در صنعت هوشمند با افزایش ایمنی تولید، از خسارات ناخواسته جلوگیری کنید و مطمین باشید که همه چیز دقیق و درست و در جای خود کار می کند

Intelligent Preventive Maintenance
هوشمندسازی تدریس

مانیتورنیگ

در صنعت هوشمند به کمک سنسورهای متصل در کل واحد صنعتی ، همه اطاعات بصورت یکپارچه و آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد و از کوچکترین تغییرات در کارخانه شما را مطلع می سازد.

نظارت هوشمند کارکنان

پیش آگاهی خرابی

هوش مصنوعی به کار گرفته شده در سامانه، پیش از اینکه تجهیزات دچار خرابی شوند ، شما را آگاه می سازد و تمام تلاش سامانه این است که خط تولید به دلیل خرابی متوقف نگردد. پیش آگاهی هزینه های تعمیرات را نیز بسیار کاهش می دهد.

کنترل هوشمند کارکنان

مکان یابی افراد

در صنعت هوشمند تمامی کارکنان و بازدیدکنندگان را رصد نمایید. با گزارش های متنوعی که از سیستم می گیرید، محل ورود و خروج، تعداد، مدت زمان استقرار و ده ها گزارش متنوع دیگر قابل دسترس شماست .

هوشمند سازی موتورخانه

اعلام و اطفا حریق

در صورت بروز حادثه بلافاصله از محل دقیق آن مطلع شوید و می توانید به سامانه اجازه دهید بصورت خودکار پروتکل های از پیش تعیین شده را اعمال نماید

کارخانه هوشمند

لجستیک

در صنعت هوشمند کلیه خودروها و ماشین آلات را به سامانه متصل کنید و موقعیت، سرعت و… را روی نقشه ببینید . در مورد خودروهای خاص (مثلا یخچال دار) می توانید پارامتر های خاصی را حین حرکت ( دمای کابین) را نیز کنترل نمایید .

هوشمند سازی انبار

مدیریت انبار و اموال

سامانه رهبان در صنعت هوشمند کنترل ورود و خرج کالا و اشخاص به انبار را بسیار آسان کرده است . حالا کنترل همه چیز در دست شماست و به راحتی می توانید فرآیند های گوناگون انبارداری را اجرا نمایید

دستگاه صنعتی هوشمند

حالا برای هر پیشرفتی آماده اید !

سرعت پیشرفت تکنولوژی بسیار بالاست و ایجاد پلتفرم هوشمند سازی صنعتی، کارخانه شما را برای تغییرات آینده مناسب سازی می کند.

سامانه رهبان بگونه ای طراحی شده است که توسعه آن آسان است و از مدل توسعه ای پلتفرمی تبعیت می کند بنابرین اضافه کردن زیر سیستم ها و ماژول های متعدد برای آن پیش بینی شده است. فرقی نمی کند آن سامانه جدید خودروی خودران باشید یا ربات جدیدی در خط تولید.

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید