پشتیبانی قدرتمند تیم هما

از دیگر ویژگی‌های منحصر بفرد خدمات طراحی وب سایت در شرکت پرتوتاپ رایان و تیم تخصصی هما، می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود .

برای طراحی سایت فردا هم دیر است

همین امروز با هما شروع کنید

سرعت رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیر انتخاب شرکت طراحی سایت در عملکرد تجاری مجموعه شما و اهمیت بسزایی که در افزایش درآمد تجارت شما دارد و تاثیر سایت طراحی شده در کسب و کار شما تا حدیست که می تواند آن را دگرگون کند، پس با وسواس بسیار شرکت طراحی سایت مشاور خود را انتخاب نمایید.

طراحی سایت با مدرنترین تکنولوژی های وب

رتقاي رتبه سايت شما در موتورهاي جستحوگر و افزايش بازديد

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

نمایش سایت شما با کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه اول گوگل

دارای گارانتی و پشتیبانی با قدرت

طراحی سایت ریسپانسیو و کاملا پویا

طراحی سایت با بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

برآورد زمانی مناسب پروژه

برآورد زمانی طراحی سایت با توجه به درخواست های شما از پروژه صورت می گیرد و پروسه ای زمان بر هست اما شرکت طراحی وب سایت و نرم افزار طبق زمانبندی انجام شده در توافقات موظف می گردد پروژه مذکور را در فازهای زمانی مقرر تحویل شما دهد.اکثر پروژه های نرم افزاری زمان تحویل با زمان نادرستی مواجه میشوند. و پیمانکار در ابتدای پروژه نمیتواند زمان درست تحویل پروژه به مشتری بده اما شرکت پرتوتاپ رایان (هما) با اعلان زمان بندی دقیق به مشتری، مشتری خود را به هدفش میرساند.لازم به ذکر است تحویل پروژه در زمان مناسب فقط در زبان مشتری را پوشش نخواهد داد و در گرفتن نتیجه بیشتر از پروژه از سمت کارفرما و حضور زودتر در بازار و سهم بیشتر بازار و بهره وری بیشتر از پروژه موثر خواهد بود که با بررسی های انجام شده یکی از موارد مهم در شکست پروژه های نرم افزاری این مورد خواهد بود.

وظایف شرکت طراحی سایت

بیش از 8۰٪ استارت آپ ها در زمینه نرم افزار و آی تی با شکست مواجه می شوند نقش یک مشاوره خوب از شروع نام گذاری پروژه تا انتهای تحویل کار به مشتری بسیار در این مسیر پر رنگ است. تیم بزرگ هما زیر مجموعه شرکت دانش بنیان پرتو تاپ رایان با مشاوران زبده ای که دارد از نام گذاری، خرید هاست، گرافیک، اجرای پروژه، کنترل کیفیت و در صورت درخواست خدمات دیجیتال مارکتینک برای رشد کسب و کار شما همراه شما می باشد.
در طراحی سایت، بخشی که از خود طراحی سایت بسیار مهم تر می باشد نتیجه رسیدن به اهداف طراحی سایت می باشد که تیم مجرب برای طراحی سایت هما در کنار شما قرار می گیرد که به اهداف و نتیجه خود برسید و برای رسیدن به این مهم را حتما باید مجموعه انتخاب شده سابقه رسیدن به چندین پروژه نرم افزاری را داشته باشد.

اهداف و مــامـوریت تیم طراحی سایت هما

گروه و تیم بزرگهما با بهره گیری از متخصصین با تجربه و توانمند در زمینه فناوری ،تکنولوژی و خدمات وب توانسته است سهم قابل توجهی در جهت رشد ، توسعه و دیجیتالایز کردن تجارت و کسب و کارهای خرد و کلان ایرانی داشته باشد . با پیشرفت روز افزون کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری و تنیده شدن آن با فعالیت ها و زندگی روزمره داشتن یک وب سایت برای فعالیت های شغلی و تجاری و یا حتی برای شناساندن خود به دیگران از ضروریات به حساب میآید، همانگونه که مدرک شناسایی و نشان تجاری معرف تجارت شما به دیگران است داشتن یک وب سایت کارآمد و استفاده بهینه از خدمات وب نیز چنین عملی را برای شما با مزیت های بیشتر انجام میدهد از این رو گروه فناوران تکیران مفتخر است با ارئه چندی از توانایی های خود در این وب سایت و معرفی خدماتی نظیر :طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن ، ترجمه حرفه ای متون وب سایت ، سئو سایت، و مارکتنیگ اینترنتی و تبیلغات در گوگل قدم بزرگی در عرضه خدمات تحت وب به هموطنان و کسب و کارهای سنتی و نوپای ایرانی بردارد.

با هما کسب‌ و کارت رو آنلاین کن 24/7 بفروش

طراحی سایت

"*" indicates required fields

1 _ نام / نام خانوادگی*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار میدهند .

ثبت سفارش

1

روی دکمه ورود کلیک کنید

2

فرم را تکمیل کنید

3

منتظر تماس همکاران ما باشید