درباره ما

درباره ما

مجوزها 

مسئولیت اجتماعی

تاریخچه شرکت / درباره ما

شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان سهامی خاص

از سال ۸۲ با هدف توسعه صنعت IT و ایجاد زیر ساخت فنی جهت توسعه پایدار ، فعالیت خود را آغاز و اقدامات گسترده ای در زمینه فرهنگ سازی، مشاوره و ارائه راهکار های نوین در سطح عمومی جامعه ، برنامه ریزی و اجرا نمود.

با کسب سرمایه عظیم معنوی که همانا با اعتماد مخاطبین و تجربه عظیم به دست آمده در سنوات گذشته به ارمغان آمده است ، اکنون شرکت بر تولید راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه های  اینترنت اشیاء (IOT) و هوش مصنوعی (AI) و رباتیک ، با ارائه سامانه های نرم افزاری منحصر به فرد بومی، سخت افزارها و میان افزارها، متمرکز گردیده است.صنایع متنوع و سازمانهای دولتی و غیر دولتی پیشرو ، امروز از کالا، خدمات و مشاوره پرتو تاپ رایان بهره می برند و با همفکری و همراهی، در مسیری بسیار روشن و پیشتازانه ، خط و مشی تحقق آمال بلند خویش را عملیاتی می سازند.ارائه اولین ها و بهترین ها را در کارنامه خود ثبت کرده ایم و پس از گذشت قریب به دو دهه در آن مهارت یافته ایم .

به گذشته خود مفتخریم ولی آن را کامل نمی دانیم و بر اهداف طولانی مدت خود بسیار امید واریم . معتقدیم آنچه در آینده خواهیم ساخت ، از نظر بالندگی و غرور با گذشته ما قابل قیاس نخواهد بود.

پرتوتاپ رایان

در یک نگاه 

همکاران بین المللی

PROTOP SMART SOLUTIONS
Lenovo
HP_logo
festo
LG
ASUS

اهداف / چشم انداز / ماموریت ها

نشان های تجاری

حسگرینو
پروتاپ
4farm
aqualit

رهبان

جهان نهان مزرعه

از کجا شروع کنم؟

فاصله شما با هوشمند شدن مزرعه نتان چند کلیک ساده است. همین حالا شروع کنید!

حساب کاربری

1

حساب کاربری بسازید

به راحتی وارد سایت شود

2

3

بصورت رایگان یکماه از خدمات کلیه محصولات استفاده کنید

برای راهنمایی و ارسال اطلاعات حداکثر طی 1 روز کاری کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

درباره ما درباره ما