افزایش شیروارگی

اطلاعات بیشتر

کشاورزی هوشمند و کاهش مصرف نهاده ها 

اطلاعات بیشتر

سامانه دامداری هوشمند رهبان 

کشاورزی هوشمند : سامانه دامداری هوشمند رهبان حاصل تلاش دانشمندان و متخصصان ایرانی و بین المللی که هدف آن ایجاد مدیریت حداکثری، افزایش تولید مثل دام و افزایش راندمان دامداری هوشمند به بالاترین سطح است.استفاده از فناوری های نوین جهانی در دامداری هوشمند ( قلاده هوشمند ) شما میسر گردیده است .

سامانه دامداری هوشمند رهبان

مبتنی برفناوری های نو در یک نگاه

 قلاده هوشمند

این دستگاه منطبق با بالاترین استاندارهای جهانی طراحی گردیده است تا وضعیت سلامت دام ، افزایش نرخ باروری ، افزایش تولید مثل و زنده مانی دام ، تشخیص فحلی ، موقعیت مکانی و رفتار دام را بصورت 24 ساعت در 7 روز هفته را زیر ذره بین ببرد و شما را از کوچکترین تغییرات هر دام آگاه سازد.

دامداری هوشمند: قلاده هوشمند بصورتی خاص طراحی شده است که ضمن ایجاد آسایش کامل برای دام، چه در هنگام استراحت و چه در هنگام تغذیه براحتی وضعیت را مخابره می کند و قابل توجه این که تا 2سال نیاز به تعویض باتری ندارد.

سلامت هوشمند دام

پایش سلامت 24/7

سامانه هوشمند دامداری رهبان، به شما این امکان را می دهد تا بیماری را در گاوها در مراحل اولیه تشخیص داده و به سرعت پاسخ به درمان های دامپزشکی را ارزیابی کنید. این امر تصمیم گیری آگاهانه و به موقع در مورد مداخله و درمان را امکان پذیر می سازد، به جلوگیری از بیماری، کاهش هزینه های درمان و کاهش یا جلوگیری از تأثیر بر تولید شیر می انجامد .

رهبان باعث افزایش نرخ باروری شده و کنترل تولید مثل و به جلوگیری از مرگ و میر نیزکمک می کند.

تولید مثل هوشمند دام

نظارت بر تولید مثل

سامانه هوشمند دامداری رهبان،  دامداران را قادر می سازد تا نرخ باروری را بهینه کنند ( افزایش نرخ باروری ) ، همزان مصرف هورمون، نیروی کار و زمان انجام هر کار را کاهش می دهند. با استفاده از سامانه نظارت بر رفتار، بر اساس فعالیت ، نشخوار ، تغذیه و سایر رفتارهای اختصاصی گاوها ، برنامه های کاربردی رهبان دقت تشخیص فحلی بی نظیری را ارائه می دهد و بصورت یک لیست کوتاه دام های فحل را جدا می کند و دیگر فحل یابی هیچگاه دغدغه دامداری نخوادهد بود

تغذیه هوشمند دام

پایش تغذیه 24/7

سامانه هوشمند دامداری رهبان به دامداران  بینش به موقع و کاربردی را ارائه می دهد که تصمیم گیری بهینه را برای سلامت ، آسایش و بهره وری در سطح گله امکان پذیر می کند. گزارشات گوناگون که توسط قلاده هوشمند ارسال میشود،  روندهای موجود در گروه ها را آشکار می کند ، شما را قادر می سازد تا به موقع در مورد آسایش، تغذیه ، کاهش دما و سایر استراتژی های مدیریت مزرعه تصمیم گیری نمایید.

دامداری هوشمند
آیکون گاو

اجازه دهید قلاده هوشمند شما بیش از آنچه متخصص ترین ها به چشم می بینند، به شما نشان دهند!

قلاده هوشمند ما هر گاو را مستقل رصد کرده و علائم فحلی (تشخیص فحلی)، موقعیت مکانی، میزان خوراک ، نشخوار کردن، ایستادن ، آسایش ، راه رفتن و آسایش را در 24 ساعت شبانه روز رصد می کند. دقیق ترین و کامل ترین اطلاعات را در مورد باروری سلامت، آسایش و وضعیت تغذیه گاوها در بهاربندها بصورت جداگانه ارائه می دهد.

با دامداری هوشمند رهبان  گله خود را کنترل کنید!

بگذارید فناوری به جای شما کار کند. درک این بینش های کاربردی که آسان است و بر روی رایانه شخصی، تبلت و تلفن هوشمند ارائه می شود. این قلاده ها با برنامه های مدیریت دامداری ادغام می شود. در نتیجه ، شما و تیم خود به طور خودکار روی گاو مناسب ، در زمان مناسب و با درمان مناسب تمرکز می کنید.

برای بهبود نتیجه و افزایش تولید شیر،مبتنی بر داده تصمیم بگیرید.با گردنبند هوشمند رهبان، می توانید مدیریت مزرعه را در سطوح تاکتیکی و استراتژیک با استفاده از بینش رفتاری بهاربندها و کل گله خود بهبود بخشید. قلاده ها به شما نشان می دهند که چگونه عوامل خارجی و تصمیمات مدیریتی بر عملکرد گله تأثیر می گذارد.ابزاری برای شما و مشاوران برای ارزیابی تأثیر استراتژی جیره نویسی، شرایط بهاربند و روش های شیردوشی

بنابراین می توانید انتخاب های دقیقی داشته باشید تا به طور مداوم تولید خود با افزایش نرخ باروری، تولید مثل دام را بهبود بخشید.

همچنین با اتصال دامداری (دامداری هوشمند) و تجهیزات خود می توانید کیفیت مدیریت خود را افزایش دهید . رصد دما و رطوبت هر بهاربند (THI)، به تفکیک و اتصال به سیستم مهپاش و فن، کنترل رطوبت عمومی بستر، پایش آب و پراکنش غذا و اتصال به سامانه های شیردوشی و هدایت دام ، برای شما میسر است . امکان اتصال به سامانه های کنترل تردد افراد و وسایل نقلیه وجود دارد و می تواند یک محدوده امن ایجاد کنید و تردد دام ها و ماشین آلات را نظارت نمایید

گله هوشمند

سامانه هوشمند رهبان  پیشرفته و مقیاس پذیری است که استفاده هوشمند از داده های ارائه شده توسط شیردوش و نظارت بر گاو را امکان پذیر می کند. سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری پلتفرم دامداری هوشمند رهبان ابزارهای مدیریتی قدرتمندی از جمله گزارش، نمودار، تجزیه و تحلیل، لیست وظایف و سابقه رکورد گاو را مادام العمر ارائه می دهند.

تولید شیر سالم در دامداری هوشمند

کنترل شیروارگی

کنترل کننده های شیردوش رهبان،  بهترین عملکرد دوشش را با ترکیبی منحصر به فرد از گزینه های گسترده و قابل تنظیم، استحکام و سهولت استفاده ارائه می دهند. دستگاه ها فقط اطلاعات مربوطه را به اپراتور نشان می دهند و امکان دوشیدن سریع و آرامش بخش برای گاو را فراهم می کند.این سیستم ماژولار است و می تواند با یا بدون نرم افزار شناسایی حیوانات و مدیریت گله نصب شود.

پالسورهای هوشمند

پالسورهای هوشمند و شیرهای کنترل در پلتفرم دامداری هوشمند رهبان عملکرد قابل اطمینان را ارائه می دهند. با بیش از 10 سال تحقیقات میدانی گسترده و ویژگی های منحصر به فرد متعدد ، Pulsators هوشمند ما در چندین نقطه در شهرهای مختلف ایران نصب شده است.طراحی ساده پالسور رهبان  نصب ، نظارت و تعویض آنها را حتی در زمان دوشش آسان می کند.

سامانه نظارت بر سلامت تمام گله

همه چیز در یکجا

تجهیزات کشاورزی هوشمند رهبان طیف وسیعی از ویژگی ها را در یک سیستم واحد و بسیار پیشرفته و در عین حال با کاربری آسان، ترکیب می کند.

مدیریت کارکنان: به کمک سامانه ( کشاورزی هوشمند / باغداری هوشمند / آبزی پروری هوشمند / هواشناسی هوشمندسنجش از دور ) می توانید برای کارکنان بصورت فردی یا گروهی وظایفی در نظر بگیرید . و سامانه افراد را بصورت پیامکی، اپلیکشینی یا پیغام صوتی از وظایف خود آگاه می کند در نهایت نظام رتبه بندی کارکنان تشویق کارکنان و کاهش خطای انسانی در مزرعه می گردد.

شناسایی دام

شناسایی گاو بصورت الکترونیکی سازگار با استانداردهای RFID در تمام سیستم های خودکار مانند تجهیزات شیردوشی، تغذیه و مرتب سازی و مسیریابی.

تشخیص فحلی

 تشخیص بسیار دقیق دام فحل همراه با پیشنهاد بهترین زمان لقاح جهت افزایش نرخ باروری دیگر کار آسانی است.

تشخیص موقعیت مکانی

تشخیص آنلاین موقعیت مکانی دام و ایجاد حصار دیجیتال و تشخیص حضوریا عدم حضور دام در بهاربند با سامانه هوشمند دامداری رهبان میسر است

تغذیه و نشخوار

مدیریت سلامت راس دام زود هنگام بروز بیماری و نظارت سخت گیرانه بر عملکرد تغدیه و نشخوار گاوهای سالم ، بیمار و در حال نقاهت میسر می شود و شما با آرامش بیشتری مدیریت دامداری را انجام می دهید .

نشستن ، آسایش و راه رفتن

تشخیص دقیق میزان تحرک و رفتار شناسی دام به شما اطلاعات زیادی در مورد وضعیت سلامت و رفتار دام ارائه می دهد که می تواند باعث اتخاذ تصمیمات بهینه باشد

رفتار شناسی گله

الگوهای رفتاری بهاربند ها و مقایسه آن با کل گله را برای ارزیابی تأثیر تصمیمات مدیریت بر عملکرد گله و بهبود آنها بدست بیاورید .هر راس را با خود، بهاربند و کل گله مقایسه کنید

اتصال به نرم افزار مدیریت

به مدد برنامه های یکپارچه سازی پیشرفته ، به راحتی سامانه رهبان  را به سایر سامانه های اتوماسیون مزرعه و برنامه های مدیریت گله خود متصل کنید

تنوع در تجهیزات

گردنبند یا پایند یا تگ گوش را با ویژگی های متناسب با سبک مدیریت دامداری خود انتخاب کنید. هر کدام که راحت تر هستید حتی می توانید دستگاه هوشمند را بصورت خوراکی سفارش دهید

دسترسی آنلاین به اطلاعات

همه اعضای تیم به اطلاعات آنلاین و متناسب با نیازهای خود دسترسی دارند.و کارکنان و دامپرشک مستقیما می تواند از وضعیت یک دام خاص بصورت آنی مطلع شود .

مزایا در یک نگاه

مزایا دامداری هوشمند و رفاه حیوانات در یک نگاه

. افزایش نرخ باروری

. افزایش کارایی و اثربخشی کارکنان

. صرفه جویی در هزینه ها، نهاده ها، باروری و درمان

. افزایش آسایش دام و تولید پایدار

. گاوهای سالمتر ، بهبود عملکرد کل گله

. بهبود مدیریت مزرعه در دامداری هوشمند

. لذت کار و آرامش خاطر

. استفاده درست و بجا از تکنولوژی

. تشخیص بهترین زمان حذف

Monastic Smart Livestock

آسایش دام در دامداری هوشمند

توجه به تولید بیشتر و کاهش هزینه های دامداری همیشه اولیت اول شما بوده است ولی عدم توجه به آسایش دامی تواند باعث فشار بیش از حد به حیوان و در نتیجه دست یابی به نتیجه معکوس گردد. کاهش شیروارگی و کاهش سن گله تنها بخشی از اثرات مخرب عدم توجه به آسایش دام است.

با استفاده از کشاورزی هوشمند و سامانه دامداری هوشمند می توانید ضمن افزایش بهره بری، آسایش دام را افزایش داد و حقوق حیوانات را در مزرعه بیشتر اعمال نمایید.

دام در چرخه تولید و بهره وری صرفا مانند ماشینی بی روح دیده نمی شود و به عنوان یک موجود زنده نیز می تواند از کار کردن برای شما لذت ببرد

آسایش دام در دامداری هوشمند = آسایش دامدار در دامداری هوشمند

کارشناسان فروش ما

در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و راهنمایی های لازم جهت خرید، ادامه سفارش و پرداخت را در اختیار شما قرار می دهند .

ثبت سفارش