ربات های کشاورزی

ربات های کشاورز

ربات های کشاورزی

9 ربات که در حال هجوم به صنعت کشاورزی هستند

ربات های کشاورزی یا رباتیک کشاورزی به کشاورزان این امکان را می دهد که در مدیریت محصولات زراعی کارآمدتر و پرتولیدتر باشند.

 

انتظار می‌رود که جمعیت جهان تا سال 2050 به 9 میلیارد نفر برسد. آنچه که انتظار می‌رود در پی آن افزایش چشمگیر تولید محصولات کشاورزی باشد که برای پاسخگویی به تقاضای آینده دو برابر می‌شود. این نیاز باعث شده تا ربات های کشاورزی به عنوان راه حلی برای آینده آتی روی بیاورند.

 

اکنون احتمالاً شنیده اید که چگونه مردم در صنایع مختلف از رباتیک برای ایجاد ارتقاع در صنایع مربوطه خود استفاده می کنند. خدمات مشتری، بسته بندی و حمل و نقل، تولید و حمل و نقل همه صنایعی هستند که به زودی کارمندان ربات بیشتری را استخدام خواهند کرد.

با این وجود، رشد جمعیت، افزایش هوش مصنوعی و پیشرفت های جدید در رباتیک باعث شده است که دنیای رباتیک کشاورزی (ربات های کشاورزی) با نوآوری منفجر شود.

از کاشت نهالستان گرفته تا دامداری و گله داری، در اینجا برخی از ربات هایی که در حال حاضر در کشاورزی مشغول به کار هستند، آورده شده است.

Ecorobotix

ربات های کشاورز 1

این ربات سبک وزن، GPS و کاملا خودمختار با انرژی خورشیدی، توانایی استفاده از انرژی خورشیدی خود را برای کار در تمام طول روز دارد. این ربات کشاورز در کشاورزی هوشمند از سیستم دوربین پیچیده خود مبتنی بر بینایی ماشینی برای هدف قرار دادن و سمپاشی علف های هرز استفاده می کند.

این ربات به دلیل بازوهای بسیار دقیق خود 90 درصد کمتر از علف‌کش استفاده می‌کند که 30 درصد ارزان‌تر از درمان‌های سنتی است. ناوگانی از این ربات ها می توانند به راحتی جایگزین نیروی انسانی در مزرعه های جاده ای شوند.

Naio Technologies

 

ربات کشاورز

Naio Technologies دارای تعداد زیادی ربات (رباتیک کشاورزی یا ربات های کشاورزی) است که در کشاورزی هوشمند نه تنها با استفاده از تکنیک هایی که محیط محلی را حفظ و محافظت می کند، به عنوان دست مزرعه کامل عمل می کنند.

کشاورزی رباتیک

این ربات های کشاورزی (ربات کشاورز) در کشاورزی هوشمند توانایی علف های هرز، بیل زدن و کمک به هنگام برداشت را دارند. همانطور که توسط این تیم بیان شد، “ما می خواهیم برای همه شرکت کنندگان در فرآیند کشاورزی دسترسی به آخرین فناوری را فراهم کنیم تا به رشد محصولات سالم تر، فراوان تر و سازگار با محیط زیست کمک کنیم.”

 

سیستم چیدن مرکبات Energid

کشاورزی به کمک ربات

سیستم‌های Energid برای کسانی که در تجارت میوه‌های مرکبات فعالیت می‌کنند، سیستم‌های برداشت سریع و کارآمد هستند. این سیستم ها می توانند هر 2 تا 3 ثانیه یک میوه بچینند. حتی بیشتر از این، ساخت این ربات های کشاورزی (ربات کشاورز) ارزان است و به طور قابل توجهی ارزان تر از نیروی کار انسانی است.

  • محصول کتاب کشاورزی هوشمند

[/row] [/section]

کاربرد ربات در کشاورزی

اگر انتظار دارید در آینده نزدیک مزارع توت فرنگی داشته باشید، ممکن است بخواهید به دنبال خرید Agrobot E-Series باشید.

سری E با بیست و چهار بازوی ربات کشاورز خود که به صورت بی سیم کار می کنند و یک سیستم هوش مصنوعی پیشرفته، نه تنها نمی تواند توت فرنگی را خیلی سریع بچیند، بلکه می تواند رسیده بودن توت فرنگی را در مزرعه تشخیص دهد.

کشاورزی با ربات

Blue River LettuceBot2

مزرعه هوشمند

این ربات کشاورز که در نام ذکر شده، ابزار عالی برای کشاورزان و محصولات کاهوی آنها هستند. LettuceBot2 با سیستم تصویربرداری خود یک ابزار محبوب در دنیای کشاورزی هوشمند است که خود را به تراکتور می‌بندد تا مزارع کاهو را نازک کند و همچنین از علف‌های هرز مقاوم در برابر علف‌کش‌ها جلوگیری کند.

باز هم به دلیل توانایی دقیق این ربات، 90 درصد کمتر از علف‌کش روی محصولات استفاده می‌کند.

ربات کشاورز هوشمند

Agribotix

هواپیماهای بدون سرنشین نقش بزرگی در نظارت بر مناطق وسیعی از محصولات خواهند داشت. Agribotix یک ابزار کم هزینه برای کشاورزان است تا داده های محصول را در طول زمان یا در زمان واقعی جمع آوری کند.

از گرفتن عکس‌های هوایی دقیق گرفته تا فیلم‌برداری، مجموعه پهپادهای این شرکت حتی دارای حسگرهای مادون قرمز است که می‌تواند سلامت محصولات را در هوا اندازه‌گیری کند.

Vision Robotics

کشاورزی و ربات

شرکت سن دیگو که به عنوان برخی از بهترین محصولات موجود در بازار شناخته می شود، هفت سال است که روی سیستم های رباتیک کشاورزی کار می کند.

تیم واقعیت مجازی از ربات کشاورز های مجهز به هوش مصنوعی استفاده کرده است که می‌تواند با مجموعه‌ای از محصولات مقابله کند، از جمله یک هرس انگور که از درختان انگور تصویر می‌کند و از یک بازوی روباتیک برای نازک کردن گیاهان استفاده می‌کند، و همچنین یک دستگاه برداشت خودکار کاهو.

RoBoPlant

کشاورزی هوشمند

این ربات کشاورز (رباتیک کشاورزی) دارای ماشین آلات نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای مدیریت گلخانه یا باغبانی حفاظت شده است. این ربات های کشاورزی با هوش مصنوعی قادر است نهال های ذغال سنگ نارس را جدا کرده و در الگوهای بهینه بکارد.

تیم PrecisionHawk پهپادهایی ایجاد می کند که تقریباً همه کارها را انجام می دهند. با انبوهی از ویژگی ها، آنها ابزار مناسبی برای کشاورزان هستند.

 

محصولات شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان

برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد شوید و فرم های زیر را تکمیل بفرمایید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید

اشتراک گذاری / مقالات و اخبار دیگر