اولین متاورس غذا محور در جهان

اولین متاورس غذا محور در جهان

OneRare اولین متاورس غذا محور در جهان

پروژه های بازی و Metaverse در صنعت بلاک چین در حال رونق هستند. متاورس و متاورس غذا محور یک واقعیت آنلاین است که ترکیبی از شبکه های اجتماعی، بازی های آنلاین، ارزهای دیجیتال و بسیاری موارد دیگر است. اکثر آنها بسیار شبیه به هم هستند، اما یک استثنا وجود دارد. OneRare اولین متاورس در جهان است یا اولین متاورس غذا محور در جهان که شما را در دنیای کاملی از غذاها و نوشیدنی ها غوطه ور می کند و آن را واقعاً منحصر به فرد می کند. این یک Foodverse با مکانیک‌های بازی جذاب و یک لایه توکن‌سازی است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق برداشت، فروش، جمع‌آوری و ضرب کردن Dish NFT درآمد کسب کنند. خوش طعم؟ در واقع!

متاورس قابل دسترس

هدف OneRare توسعه یک تجربه بازی منحصر به فرد برای Foodies است و همزمان یک کانال بازاریابی جدید را برای صنعت جهانی غذا و نوشیدنی باز می کند. بسیاری از بازی‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط با بلاکچین و Metaverse ممکن است برای بسیاری از مردم گیج‌کننده به نظر برسند، به همین دلیل است که OneRare (اولین متاورس غذا محور در جهان)در حال توسعه آن است تا برای همه قابل دسترس باشد. بازیکنان ماهر و تازه کار، چه مرد و چه زن، می توانند از غذای متاورس لذت ببرند. موضوع اصلی پروژه البته غذا است که به مکان خاصی محدود نمی شود. این باعث می شود میلیون ها نفر در سراسر جهان جذاب باشند.

چگونه؟

OneRare(اولین متاورس غذا محور در جهان) اولین بازی بلاکچین غذا در جهان است که در آن هر کسی می‌تواند با تولید محصولات کشاورزی و جمع‌آوری دستورالعمل‌های آشپزی توکن کسب کند. این شامل اولین فودورس در نوع خود و همچنین سایر ویژگی‌های منحصربه‌فرد برای تولید یک تجربه وب 3 جذاب (که نشان می‌دهد کل پروژه مبتنی بر بلاکچین است) است، با روشی آسان و سرگرم‌کننده برای تعامل با گیم‌پلی. Foodverse به چهار بخش تقسیم می‌شود: مزرعه، بازار کشاورز، آشپزخانه، و زمین بازی OneRare (اولین متاورس غذا محور در جهان) که هر مکان مجموعه‌ای از فعالیت‌های منحصربه‌فرد را به بازیکنان ارائه می‌دهد، مانند به دست آوردن کلکسیون‌ها و نبرد در بازی‌ها.

ما در حال ساخت اولین لایه توکن سازی هستیم که Food in Web3 را جشن می گیرد – ایجاد یک تجربه همه جانبه و گیمی شده برای کاربران در سراسر جهان. بیایید سفری هیجان انگیز را برای تغذیه بلاک چین آغاز کنیم، تیم OneRare (اولین متاورس غذا محور در جهان) بیان کرد.

در آینده، ویژگی های بیشتر و بیشتری به Foodverse اضافه خواهد شد. برای مثال، می توانید با سرآشپزهای مورد علاقه خود ملاقات کنید یا از شرکت ها و رستوران های معروف غذا بخرید. البته تعداد NFT ها افزایش خواهد یافت، چیزی که همه می خواهند. یکی دیگر از ویژگی های عالی، امکان مبادله NFT های خود با تخفیف رستوران یا حتی وعده های غذایی رایگان است.

مکان های اصلی :

The Farmer’s Market

بازار درون بازی بازی است که شامل سه فروشگاه مجزا با عملکردهای متمایز است. The Farmer’s Shop مواد کشاورزی را می فروشد، در حالی که فروشگاه OneRare (اولین متاورس غذا محور در جهان)مواد غیر معمول را می فروشد و Dish Sellers به ​​صاحبان Dish NFT اجازه می دهد تا وعده های غذایی خود را به صورت توکن ارائه دهند.

شما می توانید مواد لازم را برای دستور العمل ها تولید کنید و آنها را در بازار کشاورزان بفروشید تا در مزرعه، توکن های ORARE (اولین متاورس غذا محور در جهان) به دست آورید. توکن‌های ORARE ضروری‌ترین نوع ارز FoodVerse هستند که به دارندگان این امکان را می‌دهند تا در بازی شرکت کنند و در بازار کشاورزان معامله کنند.

ممکن است استدلال کنید که The Kitchen قلب آیه غذا است، درست همانطور که در زندگی واقعی است. همه دستور العمل ها از سراسر جهان در اینجا ادغام شده اند. بازیکنان با جمع‌آوری فهرستی از مواد منحصر به فرد غذا سود می‌برند، و پس از اتمام، بازیکن یک Dish NFT دریافت می‌کند و در زمین بازی تعامل می‌کند. بازیکنان برای برنده شدن توکن های ORARE در انواع مینی گیم ها با یکدیگر رقابت می کنند.

اخبار شرکت پرتوتاپ رایان

تاثیرات مثبت

این پروژه همچنین امیدوار است که با استفاده از دسترسی جهانی پروژه های Web3 بتواند تأثیر قابل توجهی در سراسر جهان داشته باشد. در حالی که OneRare (اولین متاورس غذا محور در جهان) در درجه اول جشن غذاهای بین المللی است، هدف این پروژه افزایش آگاهی در مورد گرسنگی جهانی است. سرآشپزها، رستوران‌ها، افراد مشهور و کسب‌وکارهای غذایی از سرتاسر جهان با این شرکت همکاری می‌کنند تا NFT‌های بی‌نظیر را برای جمع‌آوری سرمایه توسعه دهند. با وجود جامعه ای قوی از غذاخوری ها و گیمرها که به وب 3 سرازیر می شوند، OneRare به عنوان صدایی درگیر و متحد عمل می کند تا گسترش متاورس خود را سرعت بخشد.

دو بنیانگذار OneRare

OneRare به تازگی اعلام کرد که 2 میلیون بودجه دیگر را بسته است

مقالات شرکت پرتوتاپ رایان


محصولات شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان

برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد شوید و فرم های زیر را تکمیل بفرمایید

مشاوره

ورود بیشتر بدانید

آموزش

ورود بیشتر بدانید

اشتراک گذاری / مقالات و اخبار دیگر